Презентація книги В. Толкача «Сяйво»

(З досвіду роботи Яготинської  РЦБС)

10 жовтня працівники центральної районної бібліотеки провели презентацію книги Володимира Толкача «Сяйво».

В актовій залі Яготинської дитячої школи мистецтв, у теплому родинному колі зібралися щирі шанувальники хвилюючої поезії Володимира Георгійовича – освітяни, працівники закладів культури, бібліотекарі, місцеві поети і музиканти, студенти.

Презентувала збірку поета його дружина Ніна Павлівна, яка розповіла про нього як про талановитого митця, лікаря-фітотерапевта та коханого чоловіка.

Як данина пам'яті Володимира Толкача, прозвучало багато теплих і зворушливих спогадів про нього як про Людину з великої літери, а також поетичні та музичні присвяти.

Всі присутні на заході отримали незабутні враження від спілкування з безсмертною душею талановитого митця і лікаря, наповненою сяйвом добра і великої любові.

Л. І. Товстенко, бібліотекар Яготинської

центральної  дитячої бібліотеки,