«Барви Європейських мов»

Інформаційно-пізнавальна година

(З досвіду роботи Ставищенської РЦБС Київської області)

На юнацькому абонементі Ставищенської центральної районної бібліотеки діє «Пункт Європейської інформації», який сприяє формуванню у юнацтваі сучасних поглядів на місце України в Європейській спільноті. До Європейського дня мов, що відзначається 26 вересня, для читачів-учнів  9-х та 11-х класів Ставищенського НВК № 1  проведено інформаційно-пізнавальну годину «Барви Європейських мов». Бібліотекарі Пацеля Л. А. та Дишлюк О. І. ознайомили старшокласників з необхідністю знання іноземних мов в сучасному житті . Вчитель іноземної мови Прищепа Т. П. розкрила світ краси та мелозвучності англійської, французької, німецької та польської мов, підтвердженням  чого було декламування читачами-учнями творів класиків літератури цими  мовами. Під час заходу використано тематичне відео , проведено огляд літератури «Яскраве сузір’я» та вікторину «Літературний калейдоскоп».

Пацеля Л. А.,

завідуюча відділом обслуговування