«Край, де ми народились і живемо»

ПРЕС-РЕЛІЗ

(З досвіду роботи Броварської міської бібліотеки для дітей Київської області)

Щойно пройшов День міста – феєричне за своїм розмахом і різноманіттям свято. Броварська міська бібліотека для дітей – учасник фестивалю «Місто щасливих людей» у День міста Бровари -2018.

Фахівцями бібліотеки для гостей міста і пересічних громадян була представлена виставка-знайомство «Край, де ми народились і живемо», яка знайомила з літературою та інформаційними матеріалами краєзнавчого характеру.

Для маленьких відвідувачів та їхніх батьків бібліотека підготувала виставку літератури фольклорної тематики, зробивши акцент на символіку України та українські народні казки. Врахована була також фольклористика країн міст-побратимів, чиї делегації прибули  на святкування Дня міста.

Також біля локації «Міська бібліотека для дітей»  була  облаштована зона відпочинку: місця для малювання, перегляд періодичних видань для дітей молодшого шкільного віку , віртуальні лабіринти тощо…

Туник В. В. ,

завідуюча Броварською міською