Краєзнавча діяльність одного села

(З досвіду роботи Великопріцьківських бібліотеки та краєзнавчого музею Кагарлицького району Київської області)

Під час виїзду дирекції КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" до бібліотек Кагарлицького району Київської області, як уже повідомлялось у попередній інформації, з метою вивчення діяльності та надання науково-методичної і практичної допомоги було відвідано бібліотеку с. Великі Пріцьки (завідувач: В. І. Ільченко).

Бібліотека активно, на високому професійному рівні забезпечує бібліотечно-інформаційні потреби сільської громади і, що особливо важливо, будує свою діяльність спільно з сільським краєзнавчим музеєм (завідувач: Н. М. Вегера-Предченко). Вони спільно готують і проводять, за активної підтримки сільського голови Микитянського О. А., цікаві масові заходи різних форм в бібліотеці і музеї та поза межами даних закладів. Їх заходи періодично висвітлюються і на нашому сайті. Але даною інформацією  ми представляємо їх спільну краєзнавчо-видавничу, бібліографічну діяльність: збірки, буклети та інші видання, присвячені видатним особистостям с. Великі Пріцьки, твори поетів, письменників своїх краян, де упорядниками та укладачами є завідувач сільською бібліотекою В. І. Ільченко та завідувач сільським краєзнавчим музеєм Н. М. Вегера-Предченко.