Міжнародний День захисту дітей на «Галявині мудрої сови» з «БравоKids»

(З досвіду роботи бібліотеки для дітей м. Бровари Київської області)

1 червня з нагоди  Дня захисту дітей в місті проходило грандіозне святкове дійство, до якого долучилася Броварська міська бібліотека для дітей. Другий рік поспіль бібліотека бере участь у дитячому фестивалі «БравоKids», зустрічаючи своїх користувачів на «Галявині мудрої сови» з цікавою інформацією, конкурсами, вікторинами, загадками…

Цього року в партнерстві з Броварським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги фахівці бібліотеки презентували інформаційний матеріал «Великі права маленької людини» про права дитини в конструктивному діалозі з користувачами.

Проведено низку «біологічних вікторин»: «В гостях у Флори», «У підводному царстві», «Хвостата вікторина».

Найменшим читачам були запропоновані розмальовки літературних персонажів, казкових героїв.

Креатив «Галявини мудрої сови» полягав в розміщенні книжок на дереві

Приємно було спостерігати, як таке розміщення викликало зацікавленість батьків та дітей, а зустрічі татам і мамам з дітьми призначалися під «книжковим» деревом.

Туник В. В.,

Завідуюча міською бібліотекою для дітей

м. Бровари Київської області