Київська обласна бібліотека для дітей

До бібліотеки завітай! Нову книжку почитай!

В Київській обласній бібліотеці для дітей відбулася презентація книжкової виставки «До бібліотеки завітай! Нову книжку почитай!».

На книжковій виставці представлені книги, які надійшли до бібліотеки за Державною програмою «Українська книга» для дошкільників та читачів-учнів 1—4 класів. Це – чудова нагода для читачів-дітей та їх батьків познайомитися з літературними новинками, відкрити для себе нові імена письменників та вибрати книгу, яка зацікавила.

Загалом, за державною програмою «Українська книга», на бібліотеки Київської області в 2015 році отримано та роздано 12340 примірників книг. В поточному, 2016 році, читачі бібліотек Київської області з нетерпінням чекають нових надходжень літератури.

На канікулах з книгою цікаво!