Київська обласна бібліотека для дітей

Гірка любов Тараса Григоровича

Київська обласна бібліотека для дітей, в рамках Шевченківського березня, провела цікавий захід поза межами бібліотеки.

Творчість Тараса Григоровича Шевченка – явище величне і вічне. Для кожного – він свій. Хто шукає відповідь на особисте питання; хто отримує задоволення від читання поезій; хто насолоджується картинами. Багатогранний талант нашого Тараса не залишає байдужим нікого. Що надзвичайно тішить – то це покоління, які підростають і щиро цікавляться творчістю Кобзаря. В цьому ми впевнились, коли спільно з учителями та учнями 8-х класів київської гімназії №136 організували і провели відео-прогулянку сторінками життя і творчості Тараса Григоровича. Зі щирим інтересом діти переглянули мультимедійну презентацію «Гірка любов Тараса Григоровича» - про жінок, яких він любив, яку підготували працівники Київської обласної бібліотеки для дітей; далі було обговорення, декламування віршів, обмін думками.

Київська обласна бібліотека для дітей щиро дякує керівництву гімназії,бібліотекареві гімназії Боєвій Вірі Іванівні, вчителю української мови і літератури Кондратюк Світлані Григорівні за запрошення та плідну співпрацю.