Київська обласна бібліотека для дітей

Масляна

Масляна - це веселе свято проводів зими, осяяне радісним чеканням близького тепла, весняного відновлення природи.

Разом з Київською обласною бібліотекою для дітей читачі-учні 5-х класів весело та цікаво зустріли та проводять Масляну. Працівники бібліотеки їх познайомили з традиціями, звичаями цього стародавнього слов’янського свята. Дівчата дізналися про обряд приготування млинців – головної страви Масляної і поділилися своїми власними рецептами. Читачі познайомились з традиціями святкування цього свята в різних країнах.

Відео - презентація «Не все коту Масляна» викликала жваві обговорення, підняла настрій нашим друзям читачам. Фотосесія біля виставки-інсталяції Ляльки-Масляної, створеної працівниками бібліотеки, дала змогу читачам доторкнутися до цієї чудової традиції.