Київська обласна бібліотека для дітей

Міжнародний день дарування книги

14 лютого Київською обласною бібліотекою для дітей для читачів-учні 7-х класів гімназії, дітей та дорослих житлового масиву Русанівка проведене чарівне свято - Міжнародний день дарування книги. Це, одне з наймолодших свят в календарі, об’єднує всіх, хто дарує один - одному книги, і вчить любові до читання. Основна мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати саме 14 лютого книгу.

В цей день в бібліотеці було цікаво, весело та гамірно. Діти та дорослі подарували бібліотеці книги, розповідали про роль книги в їхньому житті.

14 лютого це ще й День всіх закоханих. Всі присутні взяли участь в акції «Зізнайся в коханні», під час якої, на сердечках написали освідчення і на мотузочках закріпили на деревах перед входом до бібліотеки.

А наостанок був проведений флешмоб «Mannequin Challenge в бібліотеці».

Всі були в захваті від чудово проведеного часу в стінах бібліотеки.