Київська обласна бібліотека для дітей

Київській обласній бібліотеці для дітей – 107 років

В Київській обласній бібліотеці для дітей в рамках Дня бібліотеки для учнів 5-х класів гімназії №136 м. Києва було організовано та проведено низку заходів:

- Екскурсія по бібліотеці «Київській обласній бібліотеці для дітей – 107 років»;

- Відео-подорож у часі «Немає магії сильніше, ніж магія слів» - про історичні, духовні та національні надбання українського народу;

- Відео-розповідь «Олімпійські ігри» - про зародження, розвиток та сьогодення олімпійського руху в світі та в Україні.

Діти взяли активну участь у заходах, ознайомились з новою літературою, їх записали до бібліотеки як читачів.

День бібліотеки пройшов корисно, весело, всі отримали надзвичайне задоволення: і читачі, і вчителі, і бібліотечні працівники.