Київська обласна бібліотека для дітей

Мандрівка в книжковий світ

В Київській обласній бібліотеці для дітей напередодні Державного Всеукраїнського дня бібліотек, за запитом дирекції СШ №128 для читачів-учнів початкових класів, їх батьків та вчителів було проведено екскурсію-знайомство «Мандрівка в книжковий світ».

Під час зустрічі наші маленькі гості познайомилися з історією бібліотеки, правилами користування книгою та бібліотекою.

У відділах обслуговування та естетичного виховання були презентовані книжкові виставки «Поспішайте прочитати», «Таємниці непрочитаних книг», «І всерйоз, і для розваг» з яких діти дізналися про великий і різноманітний фонд нашої бібліотеки та зацікавились книжковими новинками сучасних українських письменників.

Цікавим доповненням до екскурсії стала відео презентація «Історія книги» та перегляд мультиплікаційного фільму за книгою Наталії Гузєєвої «Як Петрик П’яточкін слоників рахував».

Діти мали змогу записатися до бібліотеки і стати нашими читачами.

Зустріч пройшла пізнавально та з користю.