Київська обласна бібліотека для дітей

Презентація бібліотеки для читачів-учнів 128 школи

22 вересня 2016 року в Київській обласній бібліотеці для дітей проведено презентацію бібліотеки для читачів-учнів 128 школи. Їх ознайомили з історією бібліотеки, її сьогоденням, провели екскурсію, огляди виставки-інсталяції "Вийшла парасолька погуляти" та в хол-галереї бібліотеки - діючої виставки малюнків "Мрії про Україну: дитячий погляд".

Читачі з цікавістю взяли участь у пізнавальній годині "Усна народна творчість - скарб духовності народу" та з захопленням сприйняли відеоматеріал "Немає магії сильнішої, ніж магія слів".

Читачі-діти отримали багато цікавої і корисної інформації, були дуже активними, самі згадували прислів'я та приказки, які вони знають. На завершення заходу всі вибрали для себе цікаві книги за власним уподобанням.