Соціально-партнерські зв'язки

Європейський Театрально-Мистецький Центр "Краків" - Мистецькі проекти за участю Київської обласної бібліотеки для дітей.

Кафедра дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.

Популяризація та розкриття фонду Київської обласної бібліотеки для дітей. Реалізація проекту "Академія сімейного читання".

Проведення бібліотечних заходів на відзначення знаменних пам'ятних дат за участю студентів – майбутніх вихователів дошкільних навчальних закладів.

Редакція освітянських видань: часописи "Шкільна бібліотека", "Розкажіть онуку", "Позакласний час". Висвітлення та популяризація досвіду роботи Київської обласної бібліотеки для дітей на шпальтах видань, зокрема журналу "Шкільна бібліотека". Проведення спільних заходів – майстер-класів, Днів методиста для бібліотечних працівників.

Дошкільний навчальний заклад № 155 Шевченківського району м. Києва. Надання методичної та практичної допомоги. Участь у підготовці та проведенні літературно-театралізованих заходів для дошкільнят.

АТ «УкрСиббанк»