Колектив Київської обласної бібліотеки для дітей вітає заступника директора бібліотеки Людмилу Петрівну Соляник! - 25 листопада 2014 року

З нагоди святкового ювілею дружний колектив Київської обласної бібліотеки для дітей вітає заступника директора бібліотеки
Людмилу Петрівну Соляник!

Шановна Людмила Петрівна!

У день Вашого ювілейного дня народження прийміть щирі й теплі поздоровлення та найкращі побажання!

Ювілей – це не просто свято! Це – здобутки всіх років життя. Ми знаємо Вас як яскраву, неординарну особистість, висококваліфікованого, талановитого працівника на бібліотечній ниві, який по праву може пишатися набутим досвідом, духовним та інтелектуальним потенціалом, успіхами та досягненнями.

Вас цінує та поважає колектив бібліотеки, бібліотечна спільнота Київщини та України. Професійний талант, помножений на велике бажання робити людям добро, стали запорукою Вашого професійного досвіду. На ниві бібліотечної справи Ваш професіоналізм, працездатність та креативне мислення реалізувалися у численних бібліотечних проектах, наукових розвідках, дослідженнях, методико-бібліографічних розробках. Працюючи на посаді заступника директора бібліотеки Ви завжди виявляли високу відповідальність, виваженість, сумління, мудрість у вирішенні складних, суперечливих ситуацій.

Ми Вам віримо, прислухаємося До Вашої думки, до Вас!!!

Ми раді вітати Вас з ювілейним днем народження і бажаємо невпинного руху вперед. Нехай у всіх починаннях Вас супроводжують розуміння та підтримка з боку колег та однодумців, а професійна діяльність буде сповнена задоволенням, творчими та професійними перемогами. Зичимо вселенського щастя, подальшої творчої реалізації, нових професійних здобутків!

25 листопада 2014 року

З повагою колектив
Київської обласної бібліотеки для дітей