КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей»

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор: М. П. Зніщенко), - як обласний науково-методичний, координаційно-консультативний, інформаційний центр з питань обслуговування дитячого і дорослого населення Київської області, - підготувала і пропонує увазі бібліотечних, музейних, педагогічних працівників, працівників клубних закладів та всіх зацікавлених, біобібліографічний посібник «Павло Платонович Чубинський: До 180-річчя від дня народження (15 (27).1.1839-14 (26)1.1884)».

Як обласний науково-методичний центр, радимо всім бібліотечним установам Київської області долучитися до відзначення 180-річчя від дня народження Павла Чубинського і протягом 2019 року запланувати і провести різні форми бібліотечної роботи з різними віковими категоріями читачів, взявши за основу, підготовлений нашою бібліотекою, зазначений вище, посібник та інші інформаційні сучасні ресурси.