Ювілейний Шевченківський березень у Київській обласній бібліотеці для дітей

"Його слова, і думи, і палітра у океані вічного життя" - така назва загальнобібліотечних заходів на відзначення 200-річчя від дня народження Генія українського народу, видатного поета, художника Тараса Григоровича Шевченка у Київській обласній бібліотеці для дітей.

В рамках святкових заходів працівники бібліотеки для організаторів дитячого читання підготували методико-бібліографічні матеріали "Життя вічне, слово невмируще" та довідкове видання "Шевченківські лауреати Київщини". Протягом місяця працівниками відділів обслуговування для юних читачів-друзів бібліотеки було проведено музично-театралізоване дійство "На гордість Україні діточки ростуть, та слово Кобзареве в майбуття несуть" та літературне свято "Тут Тарас Шевченко народився". В мистецькій хол-галереї бібліотеки було облаштовано книжково-ілюстративну виставку "Тарасу Григоровичу Шевченку вклоняється у шані Київщина" та експозицію творчих робіт читачів-дітей бібліотек Київської області "Погляд на творчість Шевченка із XXI століття".

Видання бібліотеки присвячені творчості Т.Г. Шевченко:

Життя вічне, слово невмируще : метод.-бібліогр. матеріали для організаторів дит. читання до 200-ї річниці від дня народж. Т.Г.Шевченка

Шевченківські лауреати Київщини : довідкове видання