До 150-річчя Б.Д. Грінченка

9 грудня 2013 року українська спільнота відзначила 150-річчя від дня народження видатного українського письменника, педагога, громадського діяча, книгознавця, укладача Словаря української мови, популяризатора дитячої літератури Бориса Дмитровича Грінченка.

На відзначення цієї знаменної дати та з метою популяризації творчої спадщини письменника працівники Київської обласної бібліотеки для дітей підготували біобібліографічний покажчик "Вартовий українського слова". До покажчика увійшла бібліографія про повні, вибрані та окремі видання Б.Д. Грінченка, публікації та літературні розвідки дослідників творчості письменника. В покажчику представлена епістолярна спадщина Б.Д. Грінченка. Окремий розділ покажчика містить перелік методичних матеріалів з питань популяризації творчості Б.Д. Грінченка.