Київська обласна бібліотека для дітей

Ми бажаємо того, що є в інших

Так і сталося з книжкою «Дорога рудої лисиці» від Френсіс Ґрінслейд, яку повертала на полиці бібліотеки наша постійна читачка.

Обираючи іншу історію, вона поділилася враженнями від лисиці, розповівши, що прийшла за легкою, приємною книжкою для читання перед сном і зовсім не очікувала такого напруженого сюжету.

Що ж такого на сторінках рудої лисиці?

Про що дізналася дівчина?

Зацікавили?

Виявляється, що це захопливий, напружений підлітковий роман, під час читання  якого, викає багато почуттів.

Не обійдеться без сліз, і це дуже добре. Ми плачемо, інколи навіть ридаємо, над книжками, бо сльози це чудовий, людській прояв почуттів. Вони допомагають знизити негативний вплив стресу, очищують та захищають.

Ця книга, знов не потрапила на полицю, тому що у неї нова читачка...

Може це ти?

Книга - це лікувальний інструмент, який проникає в середину, знаходить болючий вузлик та розв'язує його.

Завітай до Київської обласної бібліотеки для дітей за новими відчуттями!