Дещо про проблеми читання дітей

В той час, коли чиновники державного та місцевого рівнів вирішують питання: чи потрібна бібліотека?! (бо є електронна книга, електронна бібліотека) та як краще "оптимізувати" бібліотечні установи для дітей, діти самі дають відповідь чиновникам і суспільству що для них книга, читання та бібліотека є пріоритетом. Яскраве тому підтвердження – Настанова читачам від Олександри Кравець, читачки Обухівської центральної дитячої бібліотеки.

Шановні представники влади, зверніть будь-ласка увагу на це щире звернення. Можливо слова цієї дівчинки з Обухова допоможуть Вам зрозуміти, що дитячу бібліотеку, не зважаючи на такий складний політичний та економічний час в державі, треба не закривати, об'єднувати або обмежувати в приміщенні, а підтримати! Наші діти і наше майбутнє того варті! Того варті і бібліотечні працівники, які виховують таких читачів.

І таких щирих та відвертих думок від дітей на користь спеціалізованих бібліотек для дітей в кожному районі Київщини є багато…