Акція «Відправ листа солдату»

Шановні колеги! Шановні читачі!

Сьогодні, коли в Україні відбуваються події, які не залишають байдужими всіх свідомих громадян, якими є і бібліотечні працівники, читачі та громада Київщини, ми переконані, що почуття патріотизму, палкої любові до рідного краю, до Батьківщини потрібно виховувати на прикладі наших вояків, героїв, які ціною власного життя відстоюють на сході країни мир і незалежність України. Пропонуємо всім бібліотекам Київської області і України приєднатися до спільної акції «Відправ листа солдату». Захисникам на сході вкрай потрібні позитивні емоції, які надихають на перемогу та підтримують бойовий дух. Творчість, талановитість наших читачів безсумнівна. Тому закликаємо всіх небайдужих приєднатися до акції. Листи можуть бути з малюнками, як індивідуальними так і колективними. Хай захисники на лінії фронту відчують нашу любов, тепло і підтримку.

Дирекція та колектив
Київської обласної бібліотеки для дітей.