З Великодніми святами!!!

Шановні друзі!

Від усього серця щиро вітаю вас із найсвітлішим весняним святом - Великоднем! Величне свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов'ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю. Направимо наші молитви на добрі справи, світлі помисли, відродження Української Нації і ствердження Української Держави. Вітаючи з світлим Воскресінням Христовим, щиро бажаю добра, радості, благополуччя, миру і спокою в душі, Божого благословення. Христос Воскрес! Ясніє сонечко і квітне світ увесь! І ронять Ангели тобі пір'їнки з крил — на знак того, що Бог тебе благословив! Веселих свят!

Генеральний директор Київської обласної бібліотеки для дітей,
кандидат історичних наук, заслужений працівник культури України,
Президент Української асоціації працівників бібліотек для дітей
Микола Зніщенко