УВАГА! Інформація щодо участі у конкурсі «Кращих практик молодіжної роботи в Україні»

Бібліотечні заклади Київської області, маючи значний досвід роботи з різними категоріями користувачів, стають просторами для реалізації проектів та запровадження бібліотечних інновацій. Форми їх реалізації різноманітні:  змістовне дозвілля, бібліотечні квести, тренінги, флешмоби, конкурси та фестивалі історичного, національно-патріотичного, екологічного спрямування. Ці заходи реалізуються спільно з громадами і для громад. Досвід бібліотечної роботи, власні успішні практики роботи бібліотеки Київської області можуть представити на конкурс «Кращих практик молодіжної роботи в Україні» за посиланням. Даний Проект реалізується Міністерством молоді та спорту України спільно з Програмою розвитку ООН в Україні та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики. Участь у конкурсі 2018 р. буде оголошено у травні. Слідкуйте за інформацією на сайті КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» та на сайті Програми «Молодіжний працівник»