Нова краєзнавча література

Щорічно, під час звітів, КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" від бібліотек Київської області отримує в подарунок значну кількість нової   краєзнавчої літератури.

Під час звітної компанії за 2017 рік, яка проходила з 03 по 20 січня 2018 року, бібліотеками Київщини  було подаровано 15 примірників книг. Це твори  поетів, письменників, краєзнавців Київської області. Ці видання  займуть своє достойне місце в фонді краєзнавчої літератури КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей", яким активно користуються читачі різних вікових категорій, вчителі, студенти, викладачі, науковці.

Дирекція та колектив КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" вдячні авторам творів та директорам районних, міських централізованих бібліотечних систем та окремих бібліотек Київської області за такі цінні щорічні подарунки.