Презентація книги Дмитра Малакова «Від «міста Ярослава» до Либеді».

22 листопада 2017 року працівники КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» взяли участь у презентації книги відомого києвознавця Дмитра Малакова «Від «міста Ярослава» до Либеді», яка відбулася в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого. Дмитро Васильович Малаков – лауреат Премії імені Дмитра Яворницького, член національної спілки краєзнавців України. За освітою – інженер-будівельник, за покликанням – краєзнавець. Книга «Від «міста Ярослава» до Либеді» видана 2017 року у видавництві «Либідь» в серії «Твій Київ». Знавець київських старожитностей, Дмитро Малаков, на сторінках книги розповідає про історію забудови та архітектурні пам`ятки вулиць Олеся Гончара, Великої Житомирської, Ярославів Вал, Гоголівської, Старовокзальної, про відомих київських архітекторів, забудовників історичної частини Києва, про долі відомих вчених, письменників, митців, які мешкали і працювали на цих історичних вулицях нашого міста. Закінчується «подорож» біля літописної річки Либідь.

Книга «Від «міста Ярослава» до Либеді» Д. В. Малакова – для всіх, хто любить Київ, вивчає, досліджує та цікавиться його історією. Видання з автографом Д. Малакова представлено у краєзнавчому фонді Київської обласної бібліотеки для дітей.