Поетична збірка А.Носовської "Час відрощувати крила"

Мистецтво – труд, який не має меж,
Людина здавна істину відкрила:
Себе ніколи вище не стрибнеш,
А отже, час відрощувати крила…
А. Носовська

..... Щедра земля Білоцерківського краю багата на літературні таланти. Серед них і молода талановита поетеса – Алла Носовська, наша колега, бібліотекар Білоцерківської центральної районної бібліотеки. Алла Носовська є автором поетичних збірок «На прозорих крилах пісні» (1997 р.), «Зірка душі» (1999 р.), « Дивні струни» (2003 р.), окремі з яких представлені в електронному каталозі Київської обласної бібліотеки для дітей за посиланням e-kobdd.pp.ua. Поетеса є співавтором колективної збірки переможців першого поетичного конкурсу білоцерківської молоді «Чути скрипку і сопілку» (1995 р.). Нещодавно вийшла друком нова збірка поезій А. Носовської «Час відрощувати крила». Саме за цю збірку ніжної поетичної лірики Алла Носовська отримала літературно-мистецьку премію імені Миколи Вінграновського. І абсолютно заслужено. Поетичний стиль цієї тендітної, стрункої дівчини з великими виразними очима своєрідний, але в той же час ніжний і глибокий. Ці вірші не просто хочеться читати, а перечитувати не один раз, осмислювати та переосмислювати. Вони справді спонукають читача до лету з розпростертими крилами. Авторська поетична збірка вийшла друком у видавництві «Час Змін Інформ» (м. Біла Церква) і вже користується неабияким попитом у шанувальників поетичного слова.

Колектив Київської обласної бібліотеки для дітей щиро дякує автору, Аллі Носовській, за подарований комплект збірки «Час відрощувати крила» та бажає їй подальших творчих досягнень на літературному шляху. Збірки поезій зайняли своє достойне місце у книжковому фонді бібліотеки, та стануть в нагоді під час підготовки поетичних читань, вечорів, зустрічей, презентацій, облаштуванні книжково-ілюстративних виставок.