Нові надходження до краєзнавчого фонду Київської обласної бібліотеки для дітей

З радістю повідомляємо, що фонд Київської обласної бібліотеки для дітей поповнився новим виданням, а саме – книгою методиста Миронівського будинку культури, відмінника освіти України, дослідника-краєзнавця К. Л. Залевської «Творча Миронівщина». Краєзнавчо-мистецьке видання Залевської К. Л. складається з розповідей про творчих людей Миронівського краю: майстрів слова та аматорів сцени, художників, митців декоративно-ужиткового мистецтва, що збудували свою творчість на здобутках народного мистецтва, виявивши оригінальний підхід у зверненні до кращих традицій рідного краю. Автор книги К. Л. Залевська багато уваги приділяє краєзнавчим дослідженням Миронівського району, про які повідомляє у місцевій періодичній пресі, краєзнавчих збірках. До КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» книгу від імені автора передала директор Миронівської РЦБС Н. В. Хутько і зробила цікаву презентацію для бібліотечних працівників Київської області, учасників тренінгу «Комунікативні форми в бібліотечному спілкуванні».

Книга К. Л. Залевської «Творча Миронівщина» зайняла своє достойне місце у фонді краєзнавчої літератури Київської обласної бібліотеки для дітей. Дякуємо автору книги К. Л. Залевській та Миронівській ЦРБ. Запрошуємо бібліотеки Київщини долучатися до поповнення краєзнавчого фонду Київської обласної бібліотеки для дітей та широкої популяризації творчості місцевих дослідників-краєзнавців.