Київська обласна бібліотека для дітей Київська обласна бібліотека для дітей

Звернення до користувачів сторінки "Історичний лікбез"

Шановні користувачі сторінки "Історичний лікбез"!

Бібліотеки є основою культури в будь-якій країні, бо саме в бібліотеках людина має можливість долучитись до знань, а через отримані знання до духовного збагачення своєї свідомості.

Як свідчать історичні джерела розвитку людства на планеті Земля, будь які загарбницькі дії загарбників чужих країн передбачали, насамперед, інформаційну війну проти країни-жертви, а потім репресивні дії проти книг, рукописів, архівів, стародруків тої чи іншої підневоленої нації.

Книги страждали і страждають донині за те, що в них зберігається історична та генетична пам'ять людства, країни, територій, на яких формувалися нації.

Генетичну та історичну пам'ять українців багато віків намагалася стерти московія з її імперськими нахилами. Про це свідчить багато архівних джерел. Не стали винятком в справі знищення генетичної та історичної пам'яті українців радянсько-більшовицькі часи, починаючи з 1918 року, а також в часи коли, наприклад, у 70-х роках ХХ ст. горіла бібліотека університету ім.Т.Г.Шевченка, і згорів унікальний фонд "Українських книгодруків", що свідчили про історичну особливість походження народу України, і самої України. Утиски проти української нації ніколи не припинялися з боку того, хто називався "братом" та ще й "старшим". Згідно історії самозваний "старший брат" ніколи і ніяким чином не міг бути "старшим", бо всі архівні джерела "старшому брату" свідчили і свідчать про саме його діточий вік. У 80-роках ХХ століття московія святкувала 800 років своєї столиці.

Сьогодні нам, українцям, невігласи із Володимирсько-Суздальських лісів та Комі-Пєрмяцького округу віщають із їх столиці під назвою Москва про "Малоросію та Новоросію, що виникли із рештків Київської Русі. Їм би краще було помовчати. Хто вони були, і як вони називалися до того як вони прийшли під псевдонімом "татаро-монголи" на Київську Русь?! Про багато тисячолітню історію укрів-українців свідчить "Велесова книга", а які джерела свідчать про їхню історію, крім Нестора Літописця?!!

Майдан 2004 року і особливо Майдан кінця 2013 і початку 2014 років розбурхали сплячу багато років свідомість корінних українців, а також інших народів, що проживають на теренах України, для яких Україна була і є рідною домівкою і Батьківщиною.

На превеликий жаль, для деякої частини російськомовного населення Україна ніколи не вважалася і не була рідною. Після подій у Криму та на Сході, в березні-квітні-травні 2014 року, на мою думку, важко буде загасити ворожу підступність та гірку образу, яку отримали українці, татари Криму, від російськомовного люду… Такі рани швидко не загоюються, особливо на генному рівні. Тож владі Росії та їхньому російськомовному люду прийдеться докласти багато зусиль, щоб доказати тепер вже справжній, незалежній Україні та українцям свою повагу до них, щирість в дружніх стосунках на фоні всього бруду, що виливає сьогодні московія на Україну. Вірити росіянам незалежним українцям після всіх "дружніх подій" 2013-2014 років, буде дуже важко…

І на останок.

Китайський філософ Конфуцій ще в давні часи зробив дуже слушний висновок, який слід було би дотримуватися сучасним українцям, а також обраній ними владі, а саме: "Сила нации происходит от целостности дома". Тож про цілісність українського дому треба дбати і вдень, і вночі.

Тож недарма путінсько-жиріновська Росія б'є Україну по територіальній цілостності. Тож і довіри до такої московії - бути не може. Це стосується не тільки народу України, але й інших країн світу, де проживають, так звані, російськомовні громадяни, які є не тільки п'ятою колоною, а цілою п'ятою терористичною армією всередині будь-якої країни. Гіркий досвід правління недолугих правителів в Україні є яскравим тому підтвердженням…

Завдання для України на даний час зберегти свою цілісність навіть шляхом застосування військової сили. Все інше не для нас. Слава Україні!

Р.S. З свого боку наша сторінка надає всім бажаючим інформацію про культурну та історичну пам'ятку українського народу під назвою "Велесова книга".