«Контракт» – на марші

Ми зможемо сказати, що в Україні є професійна армія не тоді, коли будуть підписані контракти щодо переходу на професійний спосіб комплектування і не буде жодного призовника. Це станеться лише тоді, коли щонайменше 50% особового складу будуть складати вояки, які відслужили за контрактом понад 3 роки. І якщо це військо отримає стратегічні системи озброєння — ракетну техніку, бойові літаки, нові системи ППО, — тоді ми прийдемо до того, про що мріємо — Україна перетвориться на «європейський Тайвань». Тоді у жодного авантюриста в Кремлі не з’явиться бажання провести диверсію чи напад.

Як будувати армію і що її чекає у подальшому читайте в статті Дмитра Кривцуна в газеті «День» № 138 від 5 серпня 2015 року