Газетно-журнальна викладка "На теми дня"

Події , що сьогодні відбуваються в Україні, в зв’язку з анексією Росією Криму , хвилюють користувачів нашої бібліотеки. Бібліотекарі дають можливість читачам прийти самим до того чи іншого висновку, прочитавши книгодруки, що знаходяться в бібліотеці та матеріали періодичних видань , що надходять в бібліотеку.

Наприклад, на даний час читачі бібліотеки цікавляться змістом статті «Загибель ескадри» за авторством Е. Марчука розміщеної в часописі «День » №53 від 25.03.2014 року. В зв’язку з цим активізувався попит на твір О. Корнійчука «Загибель ескадри.» Це ще раз свідчить про те, що народ України – високодуховна спільнота і, що навіть у ці не прості часи в житті нашої Єдиної держави України, люди ще активніше торують дорогу до Бібліотеки у пошуках істини , а навпаки активізується.

Нормальній людині завжди притаманний пошук істини.

Список рекомендованої літератури

1. Грабовский С. Гибель эскадры – 2014. Будут ли сделаны выводы? / С. Грабовский // День. – 2014. – № 53. – С. 4.

2. Иваненко А. «Так сложилось, что у руководства есть другое видение развития событий… поэтому я, адмирал Тенюх, подаю в отставку. Честь имею.» : [парламент сменил главу Министерства обороны, назначив на этот пост Михаила Коваля] / А. Иваненко // Факты. – 2014. – № 53. – С. 4.

3. Івкова К. Проти «течії» : [У Севастополі 23 військовослужбовці – контрактники склали присягу на вірність України] / К. Івкова // День. – 2014. – № 49. – С. 2.

4. Коломиец А. Украина нашла ответ на Крым / А. Коломиец // Вести. – 2014. – № 48. – С. 1–2.

5. Коротков Д. «Тенюх назначен виновным за сдачу Крыма» / Д. Коротков // Вести. – 2014. – № 52. – С. 3.

6. Мілєшко С. Український Крим : Півострів та Чорноморський флот у 1917–1919 роках / С. Мілєшко // День. – 2014. – № 46/47. – С. 13.

7. Лещенко А. Курсант академии Нахимова в Севастополе спустил флаг ВМС Украины, не скрывая слез /А. Лещенко // Факты. – 2014. – № 22. – С. 2.

8. Семена М. Бельбек : Ми – пишаємося вами! / М. Семена // День. – 2014. – № 40. – С. 4.

9. Семена М. П`ятий день облоги : [російські окупанти посилюють натиск на військові частини] / М. Семена // День України. – 2014. – № 41. – С. 2, 5.

10. Сюндюков І. Між розрухою та людським болем : [Володимир Вернадський про трагедію Криму 1920 року] / І. Сюндюков // День. – 2014. – № 51/52. – С. 11.