Для користувачів «Історичного лікбезу»

До уваги користувачів «Історичного лікбезу»

Подається нова добірка матеріалів. Виходячи із подій, що відбуваються в Україні після виборів Президента і Верховної Ради, і майже 10-ти місячного правління «слуг», також  із станом подій навколо окупованих Росією українських територій, подій пов’язаних з пандомією, подій навколо Російсько-турецької напруги, стану справ на міжнародній арені, неохідно знову нагадати, що головним для «Історичного лікбезу» були, є і будуть події, пов’язані із збереженням суверенітету і незалежності України у війні, що розв’язав російський агрессор проти України.  Читайте, слухайте, аналізуйте і робіть висновки, що може чекати Україну при втраті суверенітету і незалежності. Голодомори і геноциди, влаштовувані Росією протягом багатьох віків, здадуться  казочкою у порівнянні з тим, що може статися з українцями в разі втрати  суверенітету і незалежності.

Застерігаємо, що незнання історії стосунків між Україною і  загарбницькою, ворожою Росією, яка написана кров’ю, не звільняє від духовної відповідальності кожного із нас. Бережіть Україну, будьте на варті інтересів України у своїх громадах, районах, містах. Особливо про це треба знати напередодні цьогорічних місцевих виборів.

Думай(те)  і робіть висновки із того, що маємо сьогодні у Верховній Раді, Кабміні, в Армії, добробатах, адмінстації Президента. В нашій Україні жити нашим дітям і онукам.  Що залишите після себе, шановні Українці???!!!

Мюнхенский сговор 2020?

Провал провокации манипуляторов

Марк Солонин о России: не верь, не бойся, не проси!

Что Зеленский сказал об отношениях Украины с Россией в интервью агентству Интерфакс-Украина?

Крым: вода и бабки

Як КГБ переграв КВН, кому служить Єрмак та чи могли завербувати Зеленського