Історичний лікбез до Дня перемоги

Ця сторінка Історичного лікбезу присвячена для тих, хто до цього 2019 року вважає 9-те травня Днем перемоги, тим невігласам, які вважають Степана Бандеру, теоретика Української національної ідеології та Українського національно-визвольного руху ворогом України. На противагу московській пропаганді Історичний лікбез надає всім користувачам інформаційні джерела про так звану "перемогу", якою ціною і якими жертвами вона дісталася, а також подаються інформаційні джерела про Русскую Освободительную Армию, її звірства, наміри. Про прапор власівців, що висить на Кремлі і прапор сьогоднішніх россіян, про колорадські стрічки, тощо...

Історичний лікбез постійно надаватиме нові джерела, що будуть розвінчувати московсько-кремлівську брехню про Другу світову війну, про УПА, про УНА, про УНСО.

Звертаємо Вашу уваагу на те, що незнання своєї рідної Української історії, неодмінно призведе до втрати Української ідентичності, території, і як наслідок, втрата незалежності і державності.

Вивчайте історію України, бережіть Україну.

"Победобесие" - пролог новой войны

«Можем повторить»: Кремль осквернил и сепарировал Победу

Победное слабоумие. Кого в России поздравляют 9 мая?

«Победобесие»: как 9 мая превратили в РФ в вакханалию

Предпраздничный идиотизм

РОА ТВ Русская жизнь под германцами без совецкой лжи!

Гимн Русской Освободительной Армии РОА

"С нашивкой РОА" (не В.Высоцкий)

Казаки служат Гитлеру

Бандера и Бандеровцы. Разоблачение кремлевских мифов