"Історичний лікбез" вітає всіх користувачів сайту КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" з новим 2019 роком: роком надій, звершень і миру. Бажаємо гарних переглядів

Рубрика "Історичний лікбез" бере свій початок з березня 2014 року.

Ідея створення рубрики належить М. П. Зніщенку - генеральному директору КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей", кандидату історичних наук, заслуженому працівнику культури України.

Рубрика зазначена в переліку на головній сторінці сайту КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей"

Метою проекту є: постійне надання  інформаційних джерел, посилань, оглядів з різних аспектів історичного, політичного, громадського, суспільного та міжнародного життя України, Європи, світу.

"Історичний лікбез" наповнюється з різноманітних джерел, таких як: часописи, газети, блоги, інтернет-ресурси, телевезійні інформаційні програми, тощо.

Наразі "Історичний лікбез" містить біля 280 матеріалів та багато посилань на відео-сюжети.

Ресурс постійно розширює свою базу і йде пліч-о-пліч з усіма подіями нашої країни і оперативно інформує своїх користувачів з новими цікавими та корисними фактами.

На ресурсі користувачам надано досить широкий спектр вибору інформації, яка розміщена у зручному списку з активними інтернет-посиланнями.

Окремих розділів даний ресурс не має, але весь матеріал зручно згруповано за датою і назвою

Тож користуючись "Історичим лікбезом", користувач має змогу отримувати всебічну інформацію для формування особистих висновків і поглядів.

Церковь в Украине. История за 6 минут

Новорічні традиції козаків

Москва Третий Рим - главная скрепа

Кирилл Гундяев - ответ на мокшанский мир!

Особый путь России: россиянам придется заплатить «налог на величие»

Невзоров сделал неожиданный прогноз по РПЦ

Путин начал топить Кирилла Нежданчик от Лукашенко

Томос выбил из под России фундамент многолетней лжи

Томос это еще не конец. Москва ушла в раскол и пытается утянуть с собой побольше православных

Россия потерпела грандиозное поражение...

Константинополь: Московского патриархата на Украине больше нет

Украинская автокефалия - удар в сердце Московской империи

Жизнь в ОАЭ. Вот почему АРАБЫ живут ЛУЧШЕ РОССИЯН!

Украина впервые стратегически выиграла

Карточный домик российской церкви

Томос Украине: ахиллесова пята Кремля

Нестор Шуфрич - кто он? История "золотого мальчика"