П`ята річниця Київського Майдану Людської Гідності

П`ята річниця Київського Майдану Людської Гідності проти засилля бандитської олігархічної кліки лугандонського лихваря Януковича.

Боротьба за гідність України і українців не вщухає ні на мить: московитсько-путінська орда окупувала Крим, веде криваву війну на Сході України на Луганщині та Донеччині.

В бібліотеках Київської області в ці дні проходить багато заходів до яких залучаються воїни АТО, учасники Революції Гідності на Майдані. Ми віримо в наш український народ, в його мудрість силу, відвагу і його перемогу над московитами та лихварями - здирниками України. Історичний лікбез пропонує бібліотекарям Київщини використовувати українські мікси у виконанні справжніх українських співаків, а саме:

Никогда мы не будем братьями

Орест Лютий - "Слава Україні!"

Пісня-реквієм "Заплакало небо". Василь Була

Коли закінчаться бої