До 100-річчя УНР

У книжковому фонді КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" є дуже цікава невеличка книжечка, що містить 40 сторінок формату  А-5 під назвою «Бандит» Зелений» за авторством Михайла Карасьова.

Ця книжечка є документальним нарисом, видана у 1992 році видавництвом «Український письменник» про Отамана Зеленого, він же Данило Терпило – герой Національної визвольної боротьби за незалежність України на території Київської губернії у 1918-1920 роки.

Документальні свідчення очевидців тих подій, що зафіксовані в цій книжечці, можуть доповнити джерела з історії визвольних змагань за  Українську народну республіку, а також стати в нагоді всім, хто цікавиться історією визвольної боротьби УНР від її постійного ворога, як комуно-більшовицької Росії у 1917-1991 рр., так і теперішньої путінської Росії з 1991 р. по даний час, 2018 рік.