"Історичний лікбез" повідомляє

Російська імперія та її послідовниця і правонаступниця нинішня Росія складена із багатьох територій завойованих народів різних етнічних груп.

За національністю росіян не існує. В дійсності племена етнічних калмиків, татар, чеченців, дегестанців, угро-фінів, бурятів, башкір-тувінців, осетин, хазар, половців та інших народов, які об'єднані територіально, називаються росіянами.

Сьогодні ці племена мріють про відокремлення від етнічно-кацапської, чінгізідівської мокшансько-кремлівської орди. Приклади цього сучасного визвольного руху народів, що входять в склад Росії,  подаємо в "Історичному лікбезі".

Свідченням, або утвердженням того, що етнічні кацапи-москалі є правонаступниками та нащадками чінгізідів, татаро-угрофінської та мокшанської орди, створені сучасні мобільні відеофільми, а саме:

Как Байкал китайцам продавали!

Спорные территории России

10 будущих стран России

Долой Путина! Россия закипает против кровавого карлика

Кремлю уже не смешно. Что ждет Путина?

Миф о доброй воле. Непокорные чукчи

Как уничтожали украинский язык. Хроника запретов за 400 лет

Сибирь переезжает в Китай

Как Путин Сибирь сдал Китаю

Страшная для Кремля правда об украинских националистах

Добрый царь Володя Путин

Ложь историков. Почему от нас скрывают правду?

Нашествие, которого не было никогда или зачем искажать историю

Марионеточные страны России

Затмение русской Луганды