Шановні директори районних та міських ЦБС та користувачі рубрики "Історичний лікбез"

Для Вас ми надаємо цікаві джерела інформації про сучасну Росію, її правителів, про  російську православну церкву Московського патріархату, а також джерела інформації про "глас народу", задавленого кремлівською диктатурою і багато іншої цікавої інформації із життя та менталітету колишнього "старшого брата".

Наша рубрика постійно поповнюється новими джерелами. Будьте уважні у сприйнятті інформаційних джерел. Завдання рубрики: ліквідація історичної безграмотності, для слави України, утвердження незалежної України в сузір`ї демократичних країн Європи.

Пропонуємо Вам використовувати джерела "Історичного лікбезу" в своїй повсякденній роботі з дітьми, молоддю та дорослим населенням, використовуючи технічні засоби та інтернет.

Путинскую ОПГ будут уничтожать по списку

Расследование: Братва правит Россией!

Политический преступник века: досье на МИДа России Лаврова

Топ 5 подхалимов Путина

Кто такой Путин

Вот почему наш народ сейчас в нищете

Почему РПЦ так оборзела

Позорные деяния служителей РПЦ

Разоблачение Патриарха и РПЦ

Патриарх и его банда

РПЦ пора запрещать

Слуги сатаны! Инквизиция Путина

Как и зачем Путин утопил "Курск"

Подводная лодка Курск - послание с того света

48 000 бойцов вышли из Сирии?

Разгром ЧВК Вагнера

Что скрывают русские за смертью журналистов в Африке

И прийдет спаситель

Могила для Путинистов