Київська обласна бібліотека для дітей Київська обласна бібліотека для дітей

До уваги шановних директорів бібліотек районних, міських та бібліотек ОТГ Київської області

КЗ КОР "КИЇВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ"

ДО ВИЗНАЧНОЇ ВСЕЛЕНСЬКОЇ ПОДІЇ, ПОВ'ЯЗАНОЇ ІЗ

1030-ЛІТТЯ ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСІ-УКРАЇНИ.

"ІСТОРИЧНИЙ ЛІКБЕЗ" БІБЛІОТЕКИ - ІНФОРМАЦІЙНИЙ МАЙДАНЧИК ЗА ІСТОРИЧНУ, ТЕРИТОРІАЛЬНУ, ПРАВОСЛАВНУ НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ.

1030-річчя Хрещення Київської Русі-України було відзначено великими урочистостями у всіх населених пунктах України. Головний захід відбувся у Києві 28 липня 2018 року за участю представників православних конфесій із всієї України, представників влади та гостей із Вселенського патріархату з Константинополя.

Мільйони українців взяли участь у Хресній ході на підтримку створення окремої незалежної Української Православної Церкви, непідвладної злодійкуватому Московському Патріархату. Як свідчать архівні матеріали у 1589 році до Москви приїхав Вселенський патріарх, бо Константинополь на той час захопили турки. В результаті цього зближення не канонічна Московська митрополія перетворилась в Московський Патріархат. В 1686 році Московський патріархат злодійкувато закріпив свою зверхність над Українською Православною Церквою за великий калим (хабар), отримавши Томос (релігійний паспорт) від Вселенського патріархату. Розмір калиму (взятки) становив 200 червонців і 120 соболиних шкурок. Всі справи московити вирішували через хабарі (підкуп). Про це свідчить історик Ірина Преловська в газеті "Факти" 26 липня-1 серпня 2018 року на ст.28: "Московский патриархат заполучил права на Киевскую митрополию за 200 червонцев и 120 соболиных шкурок".

Вони, московити, є родоначальниками корупційних схем, побудованих на хабарях та підкупах.

Всі події навколо втрати Україною материнської православної церкви стали наслідком підступної політики московитів – чінгізідів після так званої "Переяславської ради". До речі, ніяких договірних документів про союз України з московитами, світ так і не бачив після 1654 року. Докази угоди відсутні, а Переяславський договір є нічим іншим як черговий міф від мокшанських московитів.

Результатом Переяславських подій стало те, що Україна та український народ до 1918 року потрапили у колоніальну московитську залежність від мерзотного новоутворення, що виникло між племенами угро-фінського етносу тартарії, поєднаного з етносом чінгізідів. Проімперське утворення під всеоб'єднуючою назвою "Російська імперія" з так званими "великоросами" проіснувало до 1991 року на територіях колишнього СРСР.

Сьогодні, у 2018 році відбуваються дві історичні події в державотворенні нової незалежної України. Це – 100 років утворення УНР (Української Народної Республіки) і 1030-річчя Хрещення України-Русі.

Боротьба за незалежність України від московитів кровиться, починаючи з 1169 року, а саме з часу нашестя на святий Київ та його розоренням Андрієм Боголюбським (сином Юрія Долгорукого). Так зване, монголо-татарського іго має багатовікову назву: не інакше як московитське іго, яке після 1920 року поповнилося ще комуняцько-більшовицьким совєтським ігом.

За часів СРСР, у 1986 році, столиця московитів Москва відзначала своє 800-річчя, а Київ святкував 1500 років. Агресивна Московія останні 27 років продовжує свою колоніальну експансію у відношенні до країн, що відокремилися від СРСР.

У 1991 р. Московія проголосила себе спадкоємницею СРСР, захопивши і привласнивши собі всі матеріальні ресурси, що залишилися після розпаду СРСР. Кремлівські московити із мокшанських боліт Суздальського та Комі-Пермяцького округу розпочали гібридну війну у вигляді перетлумачення історії України  Київської Русі. Через створені московитами на сході України та в Криму структурні підрозділи під назвою "Русский мир", були запудрені мізки у проросійського населення АР Крим, Луганщини і Донеччини. Щупальці "Русского мира" наскрізь пронизали всі інші області України. Але найбільше московитам вдалося здійснити свої плани на Луганщині, Донеччині і в Криму.

Але цього московитам виявилося замало і вони почали зганяти під своє управління новостворені незалежні країни. Розв'язати військову інтервенцію до 2000 року їм було не в змозі, військової потужності не вистачало.

Набравшись військової потужності на продажі нафти і газу європейським країнам і посадивши країни Європи на нафтогазову голку, московити відновили свої імперські зазіхання: розвернули свої криваві походи в Молдову, створивши Придністров'я, в Грузію, створивши Абхазію, потопили в крові Чечню і в 2014 році полізли аншлюсом в Україну, створивши Новоросію, в особі Лугандонії. Колоніальна політика кацапської Московії яскраво простежується у кривавій війні московитів в Сирії, де застосовуються фосфорні бомби, хімічна зброя, де насаджується "Русский мир". Окупація АР Крим у 2014 році є вінцем загарбницької політики кремлівського "Русского мира", нащадків Чінгісхана, його феєсбешників-ординців. Як наслідок: Будапештський меморандум виявився фікцією, а Україна втратила території, що анексовані чінгізідами. Підтвердилися слова канцлера Німеччини Бісмарка, а саме: "Угоди з Росією не варті й паперу, на якому написані".

Урочистості, що відбуваються в Україні з нагоди 1030-річчя Хрещення України-Русі направлені на отримання Томосу про незалежність українського православ'я від експансії московитського патріархату.

Разом із отримання Томосу Україна отримає духовну незалежність від нащадків монголо-татарської орди, що перелицювалися у православну віру.

З отриманням Україною Томосу московитським історикам прийдеться переписувати свою міфічну великоруську історію "Русского мира", заснованої на крові поневолених народів.

"Історичний лікбез" КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" пропонує користувачам сайту звернутися до інтерв'ю з митрополитом Київського Патріархату Філаретом, даного журналісту і автору книг "Аеропорт", "Рейс" письменнику Сергію Лойку на ТV Прямий 28.07.2018 р. Це супер-інтерв'ю, в якому ви отримаєте відповіді на багато запитань.

Маніпуляція історичними фактами, фальсифікація історичних подій та постійне перекручування, перетлумачення історії України на свій кацапський лад, явище, що постійно притаманне для кацапсько-московської орди.

Московитами спровоковані події, що відбуваються сьогодні, наприклад, між Грецією і Македонією. Але поміркована в історичному сенсі влада Греції і Македонії не пішли на повідку у путінської кремлівської верхівки і спромоглися знайти консенсус і залагодили конфлікт.

Росія боїться, як чорт ладану, надання Томосу Україні та просування НАТО на схід, на Балкани. На землі немає місця куди московська кацапня не сунула б свого носа. Москаль – це унікальне, мерзотне створіння на землі. Це визначення дали московитські історики і письменники від Пушкіна, Салтикова-Щедріна, Достоєвського, Чехова до М.Горького, І.Буніна.

Всюди, де ступала нога москаля-ординця чінгізіда нинішнього, з'являються негаразди, ллється кров, злидні. Москаль-ординець, чінгізідсько- тартарський нащадок на своїй величезній території не може дати ладу без допомоги заходу, проте лізе повчати життю народи чужих країн. Така вона сутність створіння під назвою країна "Моксель-тартарія", а простіше "країна мокшанських племен-напівмонголів" за оприлюдненням В.Бєлінського.

Читайте Ярослава Дашкевича про "Мошенничество московитов великоруссов" в You tube: "Русь-Украина. История без лжи".

Також рекомендуємо користувачам сайту "Історичний лікбез" звертатися до джерел, що були рекомендовані раніше по даній темі.

Вивчайте історію України-Русі. Не дайте себе духовно ошукати заклятим та хитрим ворогам із сусідньої Московії.

До речі, про сучасних проімперських москвитів-чінгізідів, про їхніх керманичів, про спецслужби, про Донбас і Крим слухайте в You tube в серіалах: "В.Суворов в гостях у Д.Гордона". Нагадаю, що Віктор Суворов, колишній радянський розвідник, автор багатьох дуже цікавих книг, виданих за кордоном і в сучасній Україні, серед яких "Акваріум", "Криголом", "Визволитель", "Облом", "Остання республіка" та інші.

На підтвердження вищевикладеного, приведемо витяг із філософського трактату російського філософа І.А.Ільїна (1882-1954) "Россия  самая паскудная, до блевоты мерзкая страна во всей мировой истории. Методом селекции там вывели чудовищных моральных уродов, у которых само понятие Добра и Зла вывернуто наизнанку. Всю свою историю эта нация барахтается в дерьме и при этом желает потопить в нем весь мир".

Це визначення російського філософа І.А.Ільїна наскільки влучно і актуально для характеристики сучасної Росії та її керманичів, що додати до цієї характеристики "уродов" немає сенсу. Хіба, що гібридна війна породила ще один сленг. Він належить В. Путіну, а саме: "Ихтамнет". "Ихтамнет" воюють у всьому світі. Вони, як таракани скрізь із своїм "Русским миром" навіть у напівдикунських країнах Африки. Саме там засвітилися московитські "волонтери" з "групи Вагнер", яку американці розтрощили в Сирії у травні 2018 року. Тепер "Ихтамнет" проявилися у Центрально-Африканській республіці, правитель якої є справжнісінький людожер (канібал). Тож у ЦАР у московитів є родичі, з якими, як свідчать джерела історії, про походження московитів є багато спільного з керманичами африканських країн.

Закликаємо всіх бібліотечних працівників Київської області вести роз'яснювальну і виховну роботу всіма формами бібліотечної роботи по оприлюдненню матеріалів, що мають мету розвінчувати фальсифікацію історії України, загарбницьку, людоненависну ідеологію, лицемірство московитів та "Русского мира".

На даний час слід признати і константувати історичну безграмотність більшої частини населення України чим і скористалися московити продвигаючи "русский мир" на теренах України, впроваджуючи і закріплюючи його ворожі ідеї у свідомість великого прошарку дорослого населення України, яке майже ніколи не цікавилось витоками своєї української історії, а ковтало перелицьовану московитську, чінгізідівську, проімперську інтерпритацію сфальсифікованої історії.

27 років незалежності занадто малий термін для виправлення цієї ситуації, щодо формування у населення України свідомого ставлення до вивчення історії своєї рідної України.

В даному випадку слід робити ставку на дітей, молодь і юнацтво.

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" - саме цим і переймається в своїй діяльності по ліквідації історичної безграмотності, як у дорослого населення Київщини, а також переймається формуванням історичної грамотності та національної свідомості у дитячого та учнівського населення Київщини.

02.08.2018