ФУТБОЛ НА КРОВІ

За потурання FiFА чемпіонат світу з футболу 2018 року здійснився на кровавій території московитів.

З 14 червня по 15 липня відбулося це ганьбище світового рівня, яке є уособленням кризи моральних цінностей світової та європейської політики, а також є відтворенням подій навколо Олімпійських ігор у нацистській Німеччині 1936 року.

Вісь Ростов – Донецьк – Луганськ з АР Крим 2014 року – це маршрут війни, що прокладений московитами через Україну до Європи. Від стадіону в Ростові до стадіону Донецьку якихось 200 км.

Але в Ростові вболівальники із країн Латинської Америки, Європи, Мексики, Бразілії, Південної Кореї, Уругваю, Швейцарії їдять гамбургери і дивляться футбол, а на Донеччині в цей самий час російські вояки обстрілюють українську територію, вбивають українців, нищать все, що не вдається вивезти своїми "гумконвоями" з території України.

Світова та європейська спільнота гемселить по м'ячу на радість московитам, FiFА, Д. Інфантіно разом з Путіним.

Так не довго дочекатись третьої світової війни. У 1936 році фюреру та Німеччині теж не заважали робити те, що робить сьогодні Росія.

Уроки історії нічому не вчать невігласів!

"Історичний лікбез" сайту КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" не може стояти осторонь щодо оцінки цього ганьбища, створеного FiFА, і висловлює своє негативне ставлення до керівників FiFА та її президента, швейцарця Джанні Інфантіно за те, як ця "демократична" безпартійна організація і він сам прогнулися під кремлівськими московитами, "Газпромом", олігархією московії.

Зазначимо, що Йозеф Блаттер і Мішель Платіні на фоні Джанні Інфантіно білі та пухнасті. Доречно нагадати про те, що Д.Інфантіно був не останньою людиною при Й. Блаттері, то ж і у нього все рильце "не в пуху", а в "шоколаді".

Підтвердженням цієї тези є події, пов'язані навколо вислову футболістів збірної Хорватії Д. Віди та О.Вукойовича після перемоги збірної Хорватії на ЧС-2018.

"Історичний лікбез" надає деякі коментарі з різних джерел. Читайте, аналізуйте і робіть висновки, з яким підступним ворогом – московством має війну наша рідна Україна.

Цей чемпіонат фактично став легалізацією тероризму Путіна – такі політичні підсумки від ЧС-2018 року.

Напередодні чемпіонату світу з футболу досить жваво обговорювалася можливість того, що в Росії відберуть право на його проведення. Причин чимало: Росія – країна – агресор, яка тероризирує не тільки Україну, а й Сирію, втручається у внутрішні справи західних країн США, Франції, Німеччини. Крім того, російську збірну не допустили до участі у зимовій Олімпіаді через допінг-скандал.

Микола Давидюк – Політика – директор центру говорить, що " Світ видав путінській Росії політичну карт-бланш", як фюреру Адольфу в 1936 р. ".

Німецький журналіст Юліан Репке у твітері FiFА написав: "Просто нагадую: Росія вбила 12 українців з початку чемпіонату світу. Не проблема для

FiFА, звичайно. Автократичний режим, який вкрав 2 млн українців в 2014 році і до цих пір вбиває і калічить щодня, може приймати чемпіонат світу з футболу. Але гравець чемпіонату світу, який говорить «Слава Україні», може бути забанений за це, FiFА, ви огидні». Всі, хто розуміється в політиці бачать, що Путін іде до своєї геополітичної мрії – розвал Євроанлантичного союзу. Заручники потрібні Путіну, щоб виторговувати політичні преферанції.

Вигук "Слава Україні" спровокував скандал на ЧС-2018 від хорватів, привернув увагу до України, до її противостояння агресору Росії. Щоб було зрозуміло – політичними заручниками Росії є Україна, Молдова з Придністров'ям, Абхазія, Сирія. Інцидент, що трапився під час фінального матчу між Францією і Хорватією, дуже символічно показав мільярдам глядачів планети Земля, що таке собою представляє Росія сьогодні.

На поле під час фіналу між Хорватією і Францією прорвались декілька людей у міліцейській формі. Це були учасники гурту Russy Riot (див. Facebook на сторінці панк-рок-гурту), які зазначили, що рівно 11 років тому помер російський поет Д.О.Прігов. Цей поет створив в російській культурі образ міліціонера, носія небесної державності. Небесний міліціонер фабрикує кримінальні справи. Поки небесний міліціонер ніжно стежить за вболівальниками на ЧС, земний міліціонер готується розганяти мітинги.

Небесний міліціонер ласково торкається квіток, трави, радіє перемогам Росії, а земний міліціонер байдужий до голодуючого О.Сєнцова, війни в Україні. Небесний міліціонер – височіє як приклад державності, земний міліціонер – робить всім боляче. Земний міліціонер – це всесвітній жандарм, про якого багато згадується у творах дореволюційної літератури ХУІІІ-ХІХ ст., а також у творах І. Буніна, М. Булгакова, Л. Лук'яненка, В. Стуса, М. Хвильового.

В інтернеті є багато висловів на підтримку хорватів Д.Віди та О.Вукойовича.

Не стоять осторонь прогресивні видання та журналісти: "Всеукраїнська спортивна газета" № 82 від 10 липня 2018 року на ст. 9 "Слава Україні! Слава Домагою"; газета "Факти" № 27, 12-18 червня 2018 року: "Бывшие футболисты Киевского "Динамо" Вида и Вукоевич наказаны ФИФА за слова "Слава Украине"; газета "День" № 120, середа 11 липня 2018 року "Саnoryto Ukraine! Shame on you FiFА!".

Читайте, робіть висновки про те, чим є Україна для загарбницької, кровожерної Росії, а також згадайте чим закінчилось для населення України та, що сталося з державністю після поразки УНР в 1920 році від комуно-більшовицької, московитської Росії!!! Вивчайте історію України і не дайте себе ошукати!!!