Директорам районних, міських бібліотек та бібліотек ОТГ Київської області — Київська обласна бібліотека для дітей

Директорам районних, міських бібліотек та бібліотек ОТГ Київської області

Директорам районних, міських бібліотек та бібліотек ОТГ Київської області

Шановні колеги, користувачі сайту нашої бібліотеки. Звертаємо Вашу увагу, що в рубриці (розділі) "Історичний лікбез" розміщені посилання на нові джерела інформації, що розвінчують інформаційні міфи путінсько-кремлівської гібридної пропаганди.

"Історичний лікбез" КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей", створений для висвітлення  нових джерел інформації, що розвінчують міфи кремлівсько-тартарських ідеологів про нібито причетність москальщини до багатовікової слов'янської історичності  державотворення під назвою "Київська Русь", а також нібито причетність до сокральних артифактів, викрадених і вивезених московитами з території України до Московії.

Інформаційні джерела, які виставлені нами для оприлюднення в "Історичному лікбезі" є прямим свідченням про те, що  московське, кремлівське чінгізідне ханство, є спадкоємцями орди, так званої "тартарії" і кровно поєднаної з нащадками племен "Країни "Моксель", або "Московія" (по В. Бєлінському).

Оприлюднені джерела свідчать про те,  що вищезгадане "ординське" об'єднання європейська цивілізація  зафіксувала у ХІУ-ХУ століттях і  здригнулася від  цього варварського  новоутворення на крові. Це новоутворення європейські історики назвали "чінгізідським", "моксельським", "угрофінським-чінгізідським" і т.д.

Радимо користувачам нашого сайту набрати на клавіатурі оприлюднені назви джерел, що розміщені в Youtube і отримати велику  насолоду від матеріалів, підготовлених не з кремлівськими міфологами та "былинниками", а вченими-істориками, дослідниками архівних джерел, що зберігаються в Румунії, Польщі, Чехії, Угорщині, Бельгії, Голландії, в США та Великобританії, із зарубіжних наукових джерел, де  перші згадки про варварську "тартарію" та "страна Моксель", нинішня РФ, з'явилися лише в ХІУ-ХУ ст.

То ж немає нічого дивного в тому, що кремлівсько-ординське плем'я, створене на варварських імперських засадах, в теперішній час ХХІ століття влаштувало новий військовий  тартарський похід за історичними сокральними артифактами в незалежну Україну, окупувало Крим, Луганщину, Донеччину.

Як же московітам хочеться бути нащадками Київської Русі, держави з європейськими цінностями, а не бути нащадками тартарських та моксельських племен.

В різні  історичні проміжки часу і в теперішній час плем'я чінгізідів окупувало  території Київської Русі,  Кавказу, Сибіру, країни Східної Європи, Далекого Сходу.  Ці кремлівські чінгізіди із "страны Моксель" постійно крадуть те, що їм ніколи не належало. Саме це плем'я вустами свого патрона заявило  на свою причетність  до Анни Ярославни і хрестителя Київської Русі, київського князя Володимира.

Всі  ординські апетити Кремля можуть спинити тільки спільний супротив цивілізованих країн Європи та світу.

Все  бісовське, що йде від кремлівських чінгізідів, є прямою загрозою для світової спільноти, культури, для  життя на планеті Земля.

Демократичній Європі сьогодні не завадило б більш оперативно прийняти протикремлівську вакцинацію і більш ефективніше допомагати Україні у військовій техніці для стримування неправомірних дій войовничих ординців із племен чінгізідів, вихідців із комі-перм'яцького уралу, суздальсько-тартарського ханства та племен "страны Моксель".

Ці нащадки іванів грозних, петрів перших та двох катерин, павлів та двох микол сьогодні із головного кремлівського  каганату верещать про міфічних "великоросів", про їх виняткову історичну місію "страдальців" і "захисників" всіх нужденних. А в дійсності це "великоруське"  каганатське кремлівське, ординське плем'я є нічим іншим як загарбницьке, злодійкувато-воровське створіння, яке у ХУІІ столітті привласнило історію культури, території Київської Русі та ще запустило до обігу термін "Малоросія" на  тих у кого  вкрали історію.

Історія загарбницьких війн в Європі знає багато прикладів коли 300 років турецьке іго висіло над Болгарією, а династія  Габсбургів майже 400 років володіла територією Чехії.

Але сьогодні в Європі ніхто не наважиться навіщувати Болгарії, Чехії якісь меншовартісні ярлики,  мало-Чехія, або мало-Болгарія. Нащадки "страны  Моксель" спроможні на будь-яку підлоту, не полишаючи своїх імперський амбіцій,  особливо до України, а також до країн колишнього "срср" та країн колишнього "варшавського договору".

В теперішній непростий для України час,  гостро постало питання про забезпечення і збереження своєї незалежності та національної ідентичності України як європейської, цивілізованої, демократичної країни.

Закликаємо бібліотечних працівників бібліотек Київської області  посилити свою просвітницьку діяльність в територіальних громадах сіл, міст, районів щодо історичного минулого нашої рідної країни та перспектив її  майбутнього в сім'ї економічно розвинених демократичних країн Європи.

"Історичний лікбез" сайту бібліотеки постійно на варті історичної  справедливості і віщує населенню Київської області заради збереження ідентичності та національної пам'яті незалежної України.