«По суті, в Києві при владі – забудовники»

Хаотична, варварська забудова стала для Києва справжнім лихом, вона набуває характеру архітектурно-будівельного вандалізму. Стрімко спотворюється історичне обличчя міста. Будівельні конфлікти вибухають із завидною регулярністю в різних куточках столиці.

Туристичний потенціал у Києва є. Але маємо враховувати, що туристи їдуть туди, де спокійна та безпечна ситуація, налагоджений сервіс, розвинена інфраструктура, є що подивитися. І нам треба багато над цим працювати, не пасти задніх у рейтингах міст з комфортності життя. У Києві як не було власного виконкому, так і немає, були міська та районні адміністрації — так вони й залишилися; районних рад як не було — так і немає. У системі влади нічого не змінилося, тільки кількість апарату збільшується.

Що чекає на обличчя Києва читайте в часопичі «День» № 217/218 від 1-2 грудня 2017 року