КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор: М. П. Зніщенко) пропонує увазі всіх зацікавлених 4-й випуск біобібліографічного покажчика «Горить свіча… Уста за них в молитві: загиблим нагородженим воїнам АТО Київської області присвячується» з серії «Захисники України. ХХІ сторіччя», яку бібліотека започаткувала у 2018 році.

До 4-го випуску ввійшли матеріали про  загиблих нагороджених воїнів АТО з Іванківського, Обухівського і Сквирського районів Київської області.

Як і попередні випуски, 4-й випуск покажчика, укладено за участі керівників і бібліотечних спеціалістів централізованих бібліотечних систем зазначених районів.

Так, як і в попередніх інформаціях про випуски даного покажчика, на головній сторінці нашого сайту та за рубрикою «Видання бібліотеки», розміщуємо тільки титульну сторінку, її зворот та першу сторінку самого покажчика (С. - 3; «Від укладачів»).

З повнотекстовою версією (електронною і паперовою) 4-го випуску покажчика, як і з попередніми випусками, можна ознайомитися в науково-методичному відділі КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей». Наступні випуски даного покажчика в стадії підготовки.

Вічна пам'ять героям! Слава Україні - Героям Слава!