Київська обласна бібліотека для дітей Київська обласна бібліотека для дітей

«Герої Небесної Сотні Київщини»

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор: М. П. Зніщенко), як обласний науково-методичний, координаційно-консультативний та інформаційний центр з питань бібліотечно-інформаційного обслуговування дитячого і дорослого населення Київської області, до Дня Героїв Небесної Сотні, який народ України відзначає щорічно (з 2014 р.) 20 лютого, підготувала і пропонує увазі читачів, бібліотечних спеціалістів, істориків, краєзнавців-дослідників, вчителів, музейних працівників, всіх, кому дорога незалежність України і її герої, біобібліографічний покажчик «Герої Небесної Сотні Київщини».

Посібник виходить в серії «Захисники України. ХХІ сторіччя» і присвячений 5-й річниці подвигу учасників Революції Гідності.

Посібник містить біографічні матеріали про Героїв Небесної Сотні і опис друкованих та інтернет - ресурсів про них, що народилися, проживали, чи будь-яким чином, суттєво пов'язані з Київщиною.

Подвиг Героїв Небесної Сотні - безсмертний. І, як зазначив Президент України Петро Порошенко: «Саме подвиг Небесної Сотні надихнув сотні тисяч українців на боротьбу з російською агресією».

Посібник «Герої Небесної Сотні Київщини», крім Головної сторінки, буде розміщено на постійній основі на нашому сайті за рубрикою «Видання бібліотеки. (2019 рік)».

Переглянути