Київська обласна бібліотека для дітей Київська обласна бібліотека для дітей

Новини

Обласний віртуальний бібліотечний флешмоб «Державний службовець і бібліотечна книга».

Детальніше...

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» продовжує цикл заходів «Кримська світлиця», який проводиться з метою соціальної адаптації громадян України, які залишили тимчасово окуповану територію України - Автономну Республіку Крим (АРК).

Детальніше...

13 квітня 2019 року КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» долучилася до екологічної акції «За чисту Київщину» в рамках проекту «Чиста Україна», всесвітнього #TrashTagChallenge.

Детальніше...

11 квітня 2019 року в КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» відбулася зустріч з представником видавництва «Видавництво 21» Iнгою Кейван.

Детальніше...

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» звертає увагу відвідувачів сайту, читачів, бібліотечних працівників та всіх зацікавлених на те, що флешмоб «Державний службовець і бібліотечна книга», оголошений нашою бібліотекою 15 лютого 2019 року, триває до 1 травня 2019 року.

Детальніше...

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» активно долучилася до заходів Всеукраїнського тижня громадського здоров’я.

Детальніше...

Булінг та кібербулінг: чому так стається

Детальніше...

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» пропонує увазі відвідувачів сайту інформацію про черговий випуск біобібліографічного покажчика «Горить свіча… Уста за них в молитві: загиблим нагородженим воїнам АТО Київської області присвячується» в серії «Захисники України. ХХІ сторіччя».

Детальніше...

3 квітня 2019 року КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей»  отримала від мешканця Русанівки (м. Київ) Сидорова Віктора Петровича чудовий дарунок: цікаві книги з його власної домашньої бібліотеки.

Детальніше...

2 квітня 2019 року працівники КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» відвідали творчу зустріч з письменником, кіносценаристом, гумористом, журналістом Андрієм Костюченком, яка відбулася в бібліотеці ім. М. Горького ЦБС Дніпровського р-ну м. Києва. 

Детальніше...

В КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" оформлено книжкову викладку літератури "Край далекий, гарний, дивний"

Детальніше...

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» активно крокує Всеукраїнський тиждень дитячого читання.

Детальніше...

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» пропонує увазі відвідувачів сайту, бібліотечним, музейним спеціалістам, працівникам закладів культури, вчителям, керівникам та працівникам органів місцевого самоврядування, підготовлений спеціалістами нашої бібліотеки, «Календар ювілейних дат видатних діячів Київщини на 2020 рік».

Детальніше...

Звернення до бібліотекарів Київщини

Детальніше...

26 березня 2019 року на базі КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» відбувся обласний семінар за участю директорів районних, міських централізованих бібліотечних систем та завідувачів центральних бібліотек ОТГ Київської області за темою: "Бібліотеки Київської області: регіональні особливості, пріоритети розвитку". 

Детальніше...

Шановний користувачу «Історичного лікбезу» : знай історію України,  вивчай та використовуй в боротьбі за свою українську державність та незалежність від ворогів москалів, що знаходяться за "поребриком" 

П'ять років війни: 2014-2019 рр.

Детальніше...

Участь КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" у колегії.

Детальніше...

Цикл заходів «Кримська світлиця»

Детальніше...

В КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" 15 березня 2019 року відбувся черговий День юрконсультацій

Детальніше...

Вітання з дня заснування КЗ КМР "Центральна бібліотека ім. Т.Г.Шевченка для дітей м. Києва"

Детальніше...