Київська обласна бібліотека для дітей Київська обласна бібліотека для дітей

Презентація виставки-експозиції творчих робіт майстрів Іванківського р-ну

У хол-галереї КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» 7 вересня 2017 року в рамках обласного фестивалю творчості «Талантами славимо Київщину», започаткованого нашою бібліотекою і присвяченого 85-річчю утворення Київської області, відбулася урочиста презентація виставки-експозиції творчих робіт майстрів Іванківського р-ну «Митці Іванківського краю – ювілею Київщини».

З вітальним словом до всіх присутніх, це запрошені гості та читачі-учні 6-В та 7-В класів гімназії № 136 м. Києва, звернувся М. П. Зніщенко – голова оргкомітету фестивалю, генеральний директор КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», кандидат історичних наук, заслужений працівник культури України, віце-президент Української Асоціації працівників бібліотек для дітей. Привітала всіх присутніх своїм теплим словом Бірюк Н. К. - начальник відділу культури, національностей, релігій, молоді та спорту Іванківської РДА; Гончаренко А. В. - провідний методист Іванківської РЦБС, розповіла про співпрацю бібліотек району з майстрами мистецтв.

На виставці-експозиції були представлені роботи 15 майстрів. Кількість робіт - 86; серед яких твори живопису: 13 робіт художника, заслуженого майстра народної творчості України, лауреата премії ім. Катерини Білокур В. П. Скопич , твори ужиткового мистецтва - знаної ткалі, народної художниці України, заслуженого майстра народної творчості України, лауреата Шевченківської премії Г. І. Верес та інших відомих митців.

Ведучі Папуша Л. В. та Трунова Ю. І. представили майстрів, які розповіли присутнім про свій творчій шлях та свої роботи. Також цікавою була розповідь Буги В. М., дочки майстрині з с. Обуховичі Ус Олександри Степанівни, про ткацький станок та процес створення на ньому рушників. Всіх зацікавила розповідь вишивальниці Гринцевої Л. І. про свою творчість та про творчість художниці Ігнатюк А. Д.

Особливо приємно було те, що в даному заході взяв участь начальник обласного управління культури, національностей та релігій КОДА І. І. Подолянець, який високо оцінив роботи майстрів і побажав їм творчого натхнення і міцного здоров’я.

Серед читачів-дітей було проведено опитування про найкращі роботи, на їх погляд, які було представлено на виставці-експозиції і визначено:

1. Ігнатюк Г. Д. (пейзажі)

2. Гринцева Л. І. (вишивка)

3. Лук’яненко Т. І (вишивка)

Списки майстрів, що взяли участь в урочистій презентації (Переглянути) та майстрів, роботи яких представлені на виставці – експозиції (Переглянути), а також фотографії з презентації дивіться нижче.