100-річчю Української революції присвячується!

«Україно, Соборна Державо…»

(форми роботи Броварської РЦБС Київської області)

22 січня 2018 року на базі Броварської центральної районної бібліотеки Київської області (директор Броварської РЦБС – Л. В. Кошелєва) відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня Соборності України та 99-ї річниці проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, а також 100-річчя прийняття Четвертого Універсалу Української Центральної Ради.

На заході були присутні: голова Броварської районної ради  Гришко С. М., депутат Броварської районної ради, голова комісії з питань освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту молоді Броварської райради Шульга В. Є., заступник голови Броварської райдержадміністрації Плакся Ю. С., керівник апарату адміністрації Прянішнікова К. В., начальник відділу культури Броварської райдержадміністрації Мехед Т. І. та інші.

З вітальним словом до гостей заходу звернулися голова Броварської райради Гришко С. М. та заступник голови Броварської райдержадміністрації Плакся Ю. С., зазначивши, що акт об’єднання українських земель в єдину державу 22 січня 1919 року є основоположним для історії новітнього українського державотворення.

«День Соборності України – вагомий привід нагадати, що Крим та тимчасово окуповані території Донецької і Луганської областей – це Україна, на їхній території обов’язково буде відновлено українську владу», - наголосили виступаючі.

Святковим акордом прозвучали виступи викладача КЗ БРР «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)» Бахметової С. А. та її вихованки Жукової Софійки, які зіграли на бандурі та заспівали українських пісень

Місцева поетеса, член НСЖУ, бібліотекар Требухівської книгозбірні Кольцова Н. Т. зачитала власні поезії, звеличивши в них любов українського народу до своєї Батьківщини.

Ведуча святкового заходу - спеціаліст відділу культури Броварської райдержадміністрації Скоблєва Н. Л. нагадала: «Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Слава Україні!»

Учасники заходу ознайомилися з актуальною літературою з зазначеної теми на виставках та темполичках, підготовлених бібліотекою до 100-річчя Української революції 1917 - 1921 рр.

Зустріч проходила в рамках бібліотечних заходів до 100-річчя Української революції 1917 – 1921 рр.