Осінь в бібліотеці

30 жовтня красуня-осінь завітала до бібліотеки-філії міста Борисполя Київської області. Любов до цієї чудової пори надихнула провідного бібліотекаря Ніну Бахмат та читачів на створення яскравих композицій на вікнах бібліотеки з осіннього листя та парасольок, які захищають перехожих від щільного дощу.

Зачаровує осінь яскравими фарбами та красивими, ліричними віршами. Користувачі під час «осінньої» творчості слухали вірші класиків української поезії Дмитра Павличка і Володимира Сосюри, Андрія Малишка і Максима Рильського, Ліни Костенко і Дмитра Білоуса. З книгою було тепло і затишно. Дуже приємно, що бібліотека може створити цей затишок, тут завжди цікаво. І саме в бібліотеці обов’язково на зміну осінній депресії прийде справжній осінній піднесений настрій, і кожен читач вибере книгу для себе, і осінь стане теплішою.