Година творчого спілкування «Зустріч з видатними людьми нашого міста» - Кагарлицька міська бібліотека для дітей.

Година творчого спілкування
«Зустріч з видатними людьми нашого міста»

(До 875 річниці заснування міста Кагарлик)

У переддень святкування 875 річниці міста Кагарлик в міській бібліотеці для дітей працівники бібліотеки провели годину творчого спілкування «Зустріч з видатними людьми нашого міста». На захід був запрошений земляк-письменник Олександр Олександрович Салій. Розпочала захід завідуюча бібліотекою для дітей Торохтій Надія Миколаївна, яка ознайомила читачів-учнів 6-В класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (класовод - Дехтярова Олена Миколаївна) з життєвим та творчим шляхом письменника. Із захопленням читачі слухали розповідь Олександра Олександровича про заснування кагарлицького парку - перлини нашого міста, яка взята під охорону держави. Письменник представив присутнім своє творче надбання: «Жар-птиця Кагарлицького парку», «Дмитро Трощинський – козак знатний», «Зустрічі на землі Кагарлицькій». Саме ці книги відкрили багато сторінок у біографії нашого міста. На згадку про зустріч Олександр Олександрович подарував книги «Жар-птиця Кагарлицького парку» присутнім читачам-учням. Чудова година творчого спілкування пройшла за чашкою чаю з солодощами, які були придбані за кошти міської ради. Присутні читачі подякували гостю та бібліотекарям за цікаву та змістовну зустріч.