Святкування 875-річчя з часу заснування міста Кагарлик

У день святкування 875-річчя з часу заснування міста Кагарлик Київської області міські бібліотеки для дорослих та дітей в рамках загальноміського свята поза межами бібліотеки організували і провели «БУККРОСИНГ». Це - обмін книгами. Мешканці міста з задоволенням підходили до виставки, обмінювали власні прочитані книги на інші, цікавились нововведенням та подальшою його роботою. Під час «БУККРОСИНГу» проводились інтелектуальні та літературні міні-вікторини. Переможці отримували в нагороду солодощі. "Буккросинг" і надалі буде постійно функціонувати, але вже в приміщенні бібліотек. Завідувачі бібліотеками (бібліотекою для дорослих - Н.Г.Малєєва, бібліотекою для дітей - Н.М.Торохтій), досвідчені і високопрофесійні працівники бібліотек доклали всіх зусиль, щоб дана нова форма бібліотечного обслуговування містян, "Буккросинг", відразу взяла потужний, енергійний старт.

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" бажає бібліотечним працівникам міста Кагарлик нових творчих звершень та успіхів.