Києво-Святошинський район – край мій благодатний

До відзначення 80-річчя Києво-Святошинського району Київської області бібліотечні працівники центральної районної бібліотеки для дорослих підготували презентацію книжкової виставки «Києво-Святошинський район – край мій благодатний». Захід пройшов 20 травня 2017 року в рамках загальнорайонного свята, яке відзначали у м. Вишневе. До ювілею всі бібліотеки району отримали нові книги «80-річчя Києво-Святошинського району» та «Сяйво рідного краю», в яких зібрані матеріали про творців давньої та сучасної історії, митців, котрі впродовж останніх десятиліть творили і впливали на духовний розвиток цієї благодатної землі.

Присутні на святі мали можливість ознайомитись з найкращими друкованими виданнями про кожен населений пункт району. Бібліотечні працівники вдячні районній владі за постійне дієве опікування бібліотеками Києво-Святошинської районної централізованої бібліотечної системи, а особливо за придбання стелажів різних конструкцій для виставкової роботи поза межами бібліотеки.