Володимиру Рутківському – 80 років

Володимир Рутківський – один з українських дитячих письменників, творами якого зачитувалось не одне покоління читачів-дітей та дорослих. Адже, коли читаєш повість-казку «Бухтик з тихого затону», то проживаєш дні літнього відпочинку з хлопчиками і дівчатками та надзвичайним Бухтиком разом з яким допомагаєш видужати хворій дівчинці Олі. Розповідями про самих надзвичайних казкових героїв, всіх нас, зачаровують твори одного з найкращих дитячих письменників В.Рутківського. Про його творчість розповіла читачам-учням 3-4 класів ЗОШ №3 Світлана Леонідівна Оляніцька – завідувач Таращанською районною бібліотекою для дітей. Презентація цих книг не залишила нікого байдужим. Всі книги діти взяли прочитати вдома. Бібліотекарі підготували книжкову інсталяцію: «Літературна скарбничка Володимира Рутківського» та провели огляд представлених в інсталяції книг.